logo_21.jpg, 82kB

Mezinárodní výstava Brno
9.2.2008

Rozhodčí : M. Svobodová, CZ

Kolie dlouhosrstá
Přihlášeno : ??
Vystaveno : 38

BOB Köakói Terry-Tramp


Psi třída štěňat (1)
VN1 Star Light vom Adlerwappen - 12.9.07 ( Old Golden Gates Farndale x Sunny Grace vom Adlerwappen) ch. S.Schulze, m. M.Brucknerová, Ing.


Psi třída dorostu (1)
VN1 Dark Sky from Graslic hills - 28.5.07 ( Alwin from Graslic hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z.Valníčková, m. A.Nič


Psi třída mladých (6)
V1,CAJC, BOB Köakói Terry-Tramp - 21.2.07 (Ranger von Belvedere x Köakói Oxana) ch. P.Harsányi, m. J.Balázsovits

V2 Obertin Black Kora Vlčí žleb - 18.2.07 (Big Gold Bear Noko Bohemia x Kora Coll-kony) ch. + m. J.Matějek

V3 On My Mind African Gold - 6.5.07 (ICh.Hokus Pokus vom Adlerwappen x Ch.Silver Dream P.S. I Love You) ch. J.Reslerová, m. Z. + D.Pegner

V4 Bells z Jasmínových hor - 16.2.07 (Funky Town Percy of Kassiopeia x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. M.Kolátková, m. L.Šafaříková,Ing.

V One More Night African Gold - 6.5.07 (Hokus Pokus vom Adlerwappen x Silver Dream P.S. I Love You) ch. J.Reslerová, m. O.Loský

VD Mad Black Hornes Vlčí žleb - 2.2.07 (Ch.Kamelot Prince Noko Bohemia x Hornes Blue Vlčí žleb) ch. J.Matějek, m. A.Noszková


Psi třída střední (7)
V1,CAC, CACIB Old Golden Gates Tornado - 2.7.06 (Brilyn Above Board x Old Golden Gates Demilune) ch. A. a N. Tsvetkovy, m. Z.Valníčková

V2, resCAC Decent Fellow Leawrey - 1.9.06 (Ch.Aaronwell Antique Gold at Brilyn x ICh.Sonáta Jubilee ze Zlaté Jalny) ch. L.Kucková, m. L.Mazankievičová

V3 Fantastic Mike Moravia Galaxy - 17.10.06 (ICh.Rosegarden Brawling Bryan x Beatris Gold Moravia Galaxy) ch. + m. L.Eliášová

V4 Let´s Dance African Gold - 12.7.06 (Erin Krásná louka x Baden Court Zlatna Jalna) ch. J.Reslerová, m. T.Bednářová, MVDr.

V Keep Cool African Gold - 30.6.06 (Erin Krásná louka x Here´s A Heart African Gold) ch. J.Fialová, m. L.Crha

VD Bengee z Údolí Lužnice - 25.3.06 (Big Gold Bear Noko Bohemia x Blake Gold Vlčí žleb) ch. M.Hruška, m. A.Ostrá

VD Tristan Noko Bohemia - 27.4.07 (Go To Roclynn Noko Bohemia x Eclipse Noko Bohemia) ch. J.Novák, m. M.Oliva


Psi třída otevřená (1)
V1,CAC, resCACIB Baron Brit Ronna Bohemia - 23.5.05 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Channy Gladys) ch. E.Náhlovská, m. O.Sidimáková


Feny třída štěňat (2)
VN1 Jenifer Krásná louka - 25.9.07 (ICh.Erin Krásná louka x JCh.Icecream Krásná louka) ch. M.Ouředníková, m. J.Gogolínová

VN2 Jackie Krásná louka - 25.9.07 (ICh.Erin Krásná louka x JCh.Icecream Krásná louka) ch. M.Ouředníková, m. J.Jurová


Feny třída dorostu (3)
VN1 DaDa Beautiful from Graslic hills - 28.5.07 (Alwin from Graslic hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z.Valníčková, m. M.Babíková

VN2 Pure Magic African Gold - 1.8.07 (ICh.Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Gift of Love African Gold) ch. J.Reslerová, m. D.Usnulová, DiS.

VN3 Camay Skotská růže - 4.8.07 (Double Scotch Gold Uniform x Baronessa Skotská růže) ch. K.Štefkovičová, m. K.+K.Štefkovičovi


Feny třída mladých (8)
V1,CAJC Now or Never African Gold - 27.3.07 (Frosty Ice of African Gold x Tisha´s Black Minx vom Old Tom) ch. J.Reslerová, m. T.Matoušková

V2 Nyitramenti Wondrefull Life - 26.2.07 (Ranger von Belvedere x Nyitramenti Leitmotive) ch. J.Balázsovits, m. P.Posch

V3 Over the Top African Gold - 6.5.07(Hokus Pokus vom Adlerwappen x Silver Dream P.S. I Love You) ch. J.Reslerová, m. J.Reslerová + K.Gajdoštíková, MUDr.

V4 Cassie Gold od Dennynky - 29.8.06 (ICh.Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Angelika Gold od Dennynky) ch. M.Setichovská, m. L.Mazankievičová

V Axa Queen of Garden - 9.5.07 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Cilka ze Staříčského statku) ch. E.Nováková, m. I.Jelínková

V Brigitte z Jasmínových hor - 16.2.07 (Ch.Funky Town Percy of Kassiopeia x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. + m. M.Kolátková

V Cute Candy Lovely Dream - 16.3.07 (Video Star of Slatestone x Double Scotch Gold Western) ch. D.Jaroszyńska, m. M.Pospíšil

VD Abra Queen of Garden - 9.5.07 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Cilka ze Staříčského statku) ch. E.Nováková, m. M.Škovroňová


Feny třída střední (4)
V1,CAC, CACIB Bay Bay Baby z Údolí Lužnice - 25.3.06 (Ch.Big Gold Bear Noko Bohemia x Blake Gold Vlčí žleb) ch. M.Hruška, m. L.Mazankievičová

V2, resCAC Old Golden Gates Tea Rose - 2.7.06 (Brilyn Above Board - Old Golden Gates Demilune) ch. A. a N. Tsvetkovy, m. Z.Valníčková

V3 Wendy Black Vermiko - 1.4.06 (Sanssouci von Crottorf x Ch.Peggy Black Vermiko) ch. M.Koubek, m. A.Limberská

V4 Lasinka Black Kora Vlčí žleb - 24.7.06 (Ch.Big Gold Bear Noko Bohemia x Kora Coll-kony) ch. J.Matějek, m. M. + Š.Řezáčovi


Feny třída otevřená (4)
V1,CAC, resCACIB Lollipop Gold Moravia Classic - 5.3.06 (Sanssouci von Crottorf x Challenge Gold Moravia Classic) ch. + m. J.Hemelík

V2,resCAC Alive Gold Zahrada dětí - 21.12.05 (Sanssouci von Crottorf x Bridget Marengo Bohemia) ch. Z.Novotná, m. H.Pospíšilová

V3 Baroness Brena Ronna Bohemia - 23.5.05 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Channy Gladys) ch. E.Náhlovská, m. T.Matoušková

V4 Evening´s Dream Noko Bohemia - 8.1.02 (Archie Noko Bohemia x Sharidon Ayleen Garron Spicer) ch. J.Novák, m. V.Tuna


Feny třída šampionů (1)
V1,CAC Joshren Noreen Gloidh - 3.4.02 (Aaronwell Antique Gold At Brilyn x Nyitramenti Your Majesty of Snow H.) ch. J.Walsh, m. J.Balázsovits


Rozhodčí : M. Svobodová, CZ

Kolie krátkosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Artemis of Bohemia Balada


Psi třída dorostu(2)
VN1 Sandcastle´s King of the Swing - 23.6.07 (ICh. Sandcastle´s Oliwer Hardy x ICh. Sandcastle´s Snap Crackle Pop) ch. K.Rautiainen, m. J.Semianová

VN2 Anthony z Tau´ri - 16.6.07 (Day Dream Krásná louka x Čarodějka Nirreterrit) ch. D.Zimová, m. L.Mertová


Psi třída střední (2)
V1,CAC, resCACIB Tanning Reggae - 6.8.06 (ICh.Monogram´s Gentleman O´Quaemac x ICh.Tanning Lee Remick) ch. R.Laurilla, m. I.Horská, Mgr.

V2,resCAC Ahsante Jammu Modrásek - 7.9.06 (Douglas Adams Krásná louka x Bu Bu Bu Nirreterrit) ch. H.Modrá,MVDr., m. M.Hořavová,MVDr.


Psi třída šampionů (1)
V1,CAC, CACIB Zenith of Fame Fantazija - 14.5.05 (ICh.Sandcastle´s Truth of Dare x ICh.Me Myself Fantazija) ch. N.Nekrošiené, m. J.Semianová


Feny třída mladých (2)
V1,CAJC, BOB, 3.BIG Artemis of Bohemia Balada - 6.1.07 (Ch.Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers x JCh.Gaya Krásná louka) ch. S.Havlíčková, m. Š. + M. Tvrdí

V2 Cloe In Velvet Mighty´s Spring Meadow - 6.11.06 (Zenith of Fame Fantazija x Wesayso Lucky Number Seven) ch. J.Semianová, m. L.Starostová


Feny třída střední (2)
V1,CAC Ankara Bila Kaífa - 2.10.06 (Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers x Ch.Alfa Arien Mighty's Spring Meadow) ch. D.Ungerová, m. . Š. + M. Tvrdí

V2,resCAC Chantal Breez Mighty´s Spring Meadow - 6.11.06 (Zenith of Fame Fantazija x Wesayso Lucky Number Seven) ch. J.Semianová, m. P.Thérová


Feny třída otevřená (2)
V1,CAC, resCACIB Čamba Wamba Nirreterrit - 12.7.05 (ICh. Markylla's Magic Star Award x JCh. Bayla Bayla Nirreterrit) ch. Z.Šusterová, m. I.Horská, Mgr.

V2,resCAC Coby Kdyby Nirreterrit - 24.12.04 (Ch.Jack Mack´s Difyr de Dannan x Ch.Born To Dream Alkami) ch. Z.Šusterová, m. P.Mančal


Feny třída šampionů (1)
V1,CAC, CACIB Gill Krásná louka - 1.3.05 (ICh.Cake Krásná louka x ICh.Celine vom Ihlpol) ch. + m. M.Ouředníková



Rozhodčí : Ruth Wagner, LU

Šeltie
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Beautiful Marvellous Man Asketila


Psi třída štěňat (1)
N Coudy Black z Říše fantazie - 29.8.07 (Rigoberto z Černé hlásky x Yerseke Black Vlčí žleb) ch. E.Jaňourová, m. A.Jindrová


Psi třída dorostu (1)
VN Diskito z Dřevěné chaloupky - 5.6.07 (Eternity of the Golden Fir x Happy Chance z Ďáblovy studánky) ch. M.Sčebelová, m. R.Kalous


Psi třída mladých (6)
V1,CAJC Flippie ze Skalní vyhlídky - 10.11.06 (Mybackens Bonny M x Barbie Girl Smaal Kim) ch. E.Kalendová, m. V.Habrová

V2 Anry z Vesničky u hranic - 30.1.07 (Irbin z Vesničky u hranic x Preisy z Vesničky u hranic) ch. J.Čurda, m. M. + M.Vaněčkovi

V3 Zen Moravské srdce - 22.4.07 (Rigoberto z Černé hlásky x X-Lady Moravské srdce) ch. V.Habrová, m. I.Korandová

VD4 Filip Mandlok - 9.9.06 (Magic-Black Fatranský sen x Cheyla Gold ze Sedlmajerovy vily) ch. + m. J. Vyoral

VD Able Zee z Březkého průhona - 20.12.06 (Ch.Candy ze Skalní vyhlídky x Dixi Hepta) ch. J.Švíbková, m. B. + M. Potočná

VD Andy Blue Divoký sen - 22.2.07 (Chistyi Ruchei iz Tverskoy skazki x Holly Želečské vrchy) ch. + m. B.Kašpárková


Psi třída střední (1)
V1,CAC Candy Gold Chancy Remus - 14.3.06 (Marvitholl Iskander x Chancy Choice z Ďáblovy studánky) ch. E.Vávrová, m. M.Vodičková


Psi třída otevřená (5)
V1,CAC, resCACIB Coca-Cola Cid ze Souhvězdí Orionu - 28.12.05 (Ch.Marvitholl Iskander x Tootsie ze Souhvězdí Orionu) ch. M.Vaněčková, m. M. + M.Vaněčkovi

V2,resCAC Jíra z Karlova hrádku - 21.1.05 (Ch.Dux z Vesničky u hranic x Alka z Trmických polí) ch. I.Musílková, m. J.Hynčicová

V3 Zirl Black Vlčí žleb - 17.2.05(Dick Black Vlčí žleb x Oradea Blue Vlčí žleb) ch. J.Matějek, m. I.Musílková

V4 Bargo Stříbrné doly - 25.8.05 (Craven ze Skalní vyhlídky x Bibien Manepo Ideál) ch. + m. I.Bočková

V Tommy Lee z Černé hlásky - 25.5.03 (Magic-Black Fatranský sen x Chiméra ze Sedlmajerovy vily) ch. J.Němečková, m. V.Látalová


Psi třída šampionů (3)
V1,CAC, CACIB, BOB, BIG Beautiful Marvellous Man Asketila - 20.5.04 (Ch.Highland Rogue ze Shetlandů x Ch.Ivet Asketila) ch. + m. J.Wiśniewska

V2,resCAC Just Satchmo z Ďáblovy studánky - 11.9.03 (Saxa Vord Herbert Morrison x Carmen Merydor) ch. M.Svobodová, m. V.Puskajlerová

V3 Oliver Twist z Ďáblovy studánky - 13.1.05 (Portma Zathe´s Bandura Bi Treasure x Carmen Merydor) ch. M.Svobodová, m. V.Lišková


Feny třída štěňat (3)
VN Angie Tudor Anděl snů - 18.9.07 (Ch.Cresteak Tudor Crown at Wendisle JW x Yassi Black ze Shetlandů) ch. + m. V.Koch

VN Be My Jousee Tantum Auri - 29.9.07 (Navigátor Hedvábný sen x Adellyn od Samohelky) ch. J.Podmolová, m. R.Pišťková

VN Debie Black od Kamenité říčky - 10.8.07 (Coca-Cola Cid ze Souhvězdí Orionu x Annel z Lánských lesů) ch. J.Hnídková, m. B.Kašpárková


Feny třída dorostu (3)
VN Classica z Ďáblovy studánky - 21.5.07 (Rigoberto z Černé hlásky x Only Bi Blue z Ďáblovy studánky) ch. M.Svobodová, m. A.Jánská

VN Delissa z Dřevěné chaloupky - 5.6.07 (Eternity of the Golden Fir x JCh.Happy Chance z Ďáblovy studánky) ch. M.Sčebelová, m. L.Kotková

N Heidy Zlatá fantázia - 10.6.07 (JCh.Jewel Gold Fatranský sen x Yorika ze Shetlandů) ch. M.Macák, m. M.Opletalová, Mgr.


Feny třída mladých (7)
V1,CAJC Liliana Smaal Kim - 3.1.07 (Kerry Kim z Ďáblovy studánky x Belle Brigitte Smaal Kim) ch. Z.Koláček, Ing., m. L.Pimek

V2 Ballou Gold Pharlap - 13.1.07 (Irbin z Vesničky u hranic x Žulinka Tedor z Klení) ch. J.Pillarová, m. P.Vichta

V3 Markýza z Karlova hrádku - 11.11.06 (Dux z Vesničky u hranic x Alka z Trmických polí) ch. I.Musílková, m. S.Ryšková

V4 Audrey z Hybšmanky - 7.4.07 (Milesend Broomhouse Antique Gold x Wind of East Sněžný tygr) ch. + m. A.Hradecká

V Enny Keep Smiling z Heřmanova dvora - 29.1.07 (Ch.Oliver Twist z Ďáblovy studánky x Pretty Raisa ze Shetlandů) ch. M.Heřman, m. M.Heřmanová

VD Apoléna z Pozdeňské vísky - 11.11.06 (Red Rig-O-Bell ze Shetlandů x Cinda z Vesničky u hranic) ch. D.Motyčková, m. M.Lanšperková

VD Celebre Metuje - 26.4.07 (Excellent Enigma x Estrella ze Shetlandů) ch. + m. Z.Richterová, Ing.


Feny třída střední (6)
V1,CAC, resCACIB Cindy Stříbrné doly - 30.5.06 (Milesend Broomhouse Antique Gold x Bibien Manepo Ideál) ch. + m. I.Bočková

V2,resCAC Young-Lady ze Shetlandů - 21.3.06 (Magic-Black Fatranský sen x Charlota ze Shetlandů) ch. H.Kalubcová, m. A.Pacolová

V3 Zathee Sněžný tygr - 7.11.06 (Marvitholl Iskander x Cascade z Ďáblovy studánky) ch. Š.Dreslerová, m. B.Hronová

V4 Qwinki Winky Moravia Classic - 19.6.06 (Milesend Broomhouse Antique Gold x Norica Gold Moravia Classic) ch. J.Hemelík, m. L.Kotková

V Yassi Black ze Shetlandů - 21.3.06 (Ch.Magic-Black Fatranský sen x Charlota ze Shetlandů) ch. H.Kalubcová, m. V.Koch

neposouzena Judit Smaal Kim - 11.6.06 (Highland Rogue ze Shetlandů x Belle Brigitte Smaal Kim) ch. Z.Koláček,Ing., m. E.Chomoucká,MVDr.


Feny třída otevřená (6)
V1,CAC Amálka od Kamenité říčky - 27.1.05 (Supertramp ze Shetlandů x Annel z Lánských lesů) ch. J.Hnídková, m. J.Hnídková + M.Rubeš

V2,resCAC Connie Kiss Lenfir - 25.5.06 (Ch.Milesend Broomhouse Antique Gold x Emily Endless Smaal Kim) ch. L.Lelková, m. A.Frankovičová

V3 Sorbonne Black Moravské srdce - 16.3.02 (ICh.Icy Magic Sněžný tygr x Romance Black Moravské srdce) ch. V.Habrová, m. P.Ocetková,Mgr.

V4 Charlota Gold ze Sedlmajerovy vily - 4.12.00 (JCh.Kerry Kim z Ďáblovy studánky x Hendy Gold z Černé hlásky) ch. P.Sedlmajerová, m. J.Matějková

V Ice Lady pod Borovú horu - 6.6.06 (Ch.Just Satchmo z Ďáblovy studánky x Wintry Night z Ďáblovy studánky) ch. V.Puskajlerová, m. M.Klottonová

V Painted Lady Moravia Classic - 1.7.05 (Petr Pan Sněžný tygr x Irish Rose Gold Moravia Classic) ch. J.Hemelík, m. J.Koudelka


Feny třída šampionů (3)
V1,CAC, CACIB Roxa Asketila - 15.4.00 (Ch.Highland Rogue ze Shetlandů x Ch.Ivet Asketila) ch. + m. J.Wiśniewska

V2,resCAC Wind of East Sněžný tygr - 10.12.04 (Scandyline Season of Love x Red Candy Sněžný tygr) ch. Š.Dreslerová, m. A.Hradecká

V3 Enny ze Zlaté hvězdy - 30.10.04 (Caramel Cameo ze Shetlandů x Klarissa ze Shetlandů) ch. D.Tučková, m. M.Heřmanová